Aktuality

Kategorie

  • Náš klub
  • Muži
  • U16
  • U14
  • U12
  • U10
  • U8
  • Ženy
  • Old Boys
Archiv článků

Všechny aktuality

Další úspěch dívek U17

Minulý víkend se odehrál druhý turnaj dívčí série XRugby, tentokrát v rámci MČR 7s na nově otevřeném Národním stadionu na pražské Markétě.

Sedlo slaví kulatiny!

Dlouholetý člen našeho klubu Jiří „Sedlo“ Sedláček slaví kulaté životní jubileum – šedesát let!

Mistrovství ČR 7´s kategorie U16

Naši kadeti se zúčastnili MČR v sedmičkovém ragby kategorie U16 v Brně Bystrci.

Skvělé utkání na závěr sezóny

Poslední přátelské utkání v 15's rugby jsme odehráli ve Zlíně s Bystrcí 21. 6. 2020. RC Zlín – RC Brno Bystrc 17 : 22. Byl to poslední zápas této sezóny a zároveň pro několik holek a kluků i poslední zápas v U14 před přechodem do vyšší kategorie U16.

Kadeti vyhráli i čtvrté utkání

K poslednímu patnáctkovému utkání Rugby cupu U16 odjel tým RC Zlín do Přelouče, kde se střetli s RC Babice – týmem složeným z hráčů Babic u Říčan a Přelouče.

Přátelské utkání U14 ve Vyškově

U14: přátelské utkání RC Vyškov - RC Zlín 10:69. Další přátelské a nesoutěžní utkání jsme odehráli ve Vyškově. Nutno poznamenat, že Vyškov disponuje pouze týmem, který je složený půl na půl z hráčů U14 a U12. Podle předchozích výsledků Vyškova se dal očekávat nerovný souboj.

Úspěšný první jarní turnaj dívek ve Vyškově

Dle rčení, že vše zlé je k něčemu dobrému, se díky atypické sezoně podařilo uspořádat po dlouhé době turnaj pro všechny rugbistky dohromady. Areál ve Vyškově přivítal osm týmů žen, pět týmů dívek U17 a dva dívek U15. Hrálo se v novém atraktivním formátu RugbyX, v pěti hráčkách na každé straně.

Naši kadeti porazili Petrovice 43:17

Ihned po turnaji mladších žáků hrála na Stadionu mládeže své utkání v sobotu 13.6.2020 také kategorie U16. Náš tým přivítal v Rugby cupu U16 asi nejsilnějšího soupeře naší skupiny B pražský tým RK Petrovice. (RC Zlín – RK Petrovice 43:17 (17:12))

Turnaj Zlínská valaška

V sobotu 13.6.2020 jsme po „kovidové karanténě“ uspořádali za zcela letního počasí přesunutý turnaj v ragby mladších žáků od 6 do 12 let s názvem Zlínská valaška. Na tento turnaj nám tradičně finančně přispívá jak Magistrát města Zlína, tak i Zlínský kraj.

Pozvánka na ragby

Mládežnické ragby v sobotu ve Zlíně. Turnaj mladších žáků a zápas U16, to bude sobota 13. 6. 2020 ve Zlíně.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace