• Bazar

Vítězná tečka kadetů za podzimní sezónou

Společenství Zlín + Olomouc kategorie U16 nastoupilo v sobotu 5.11.2022 v Havířově ke svému poslednímu utkání podzimu proti společenství Havířov/Ostrava.

Společenství Havířov/Ostrava – Společenství ZLOM 0:28 (0:5).

Ze Zlína přicestovalo k utkání celkem pět hráčů: Tomáš Hrnčíř, Marek Jaroněk, Jan Antonín Jurášek, Ferdinand Váňa a Vojtěch Zuzaník.
Utkání hrané na 2x 30 minut bylo zprvu velmi vyrovnané, prvních bodů se všichni aktéři dočkali až ve 20. minutě, kdy naši hráči položili pětku. A to byly jediné body v prvním poločase!

Zkraje druhého poločasu navýšili naši hráči vedení z trestného kopu a pozvolna přebírali otěže utkání do svých rukou. Postupně do závěrečného hvizdu přidali kadeti ZLOMu ještě tři pětky a své brankoviště ubránili bez ztráty „kytičky“.

Podzim tak zakončili výhrou, což je určitě před zimní přestávkou příjemné.

Doufejme, že přes zimu budeme trénovat v co největším počtu a dobře se připravíme na jarní část sezóny. V plánu máme uskutečnit několik společných tréninků. Na zahájení jara pak již máme domluvené utkání ve Vídni s klubem Donau v sobotu 18. března 2023.