Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Nový ředitel RCZ

Náš Rugby Club Zlín má od 8. 1. 2024 nového prezidenta. Stal se jím devětatřicetiletý Richard Láník.

Richard začal hrát rugby v našem klubu ve svých 8 letech. Od 18 až do 38 let hrál za muže. V letech 2004 - 2008 si vyzkoušel také jiné působiště, a sice pražskou Tatru Smíchov, se kterou získal i stříbrné medaile z Extraligy.

Richard má vystudovanou hotelovou školu a úspěšně podniká v oblasti gastronomie. Své podnikatelské zkušenosti se rozhodl nabídnout také našemu klubu, a tak se stal v roce 2013 členem Výkonného výboru Rugby Clubu Zlín na pozici finančního ředitele.

Po dosavadním společném působení ve vedení RC Zlín mohu odpovědně za celý výbor říci, že Richardovi na budoucnosti našeho klubu hodně záleží. Je plný elánu, a proto byla jeho volba na pozici prezidenta logická. 

Riči, tvá nová pozice určitě nebude jednoduchá, ale samozřejmě i nadále bude kolektivně fungovat celý Výkonný výbor RC Zlín. 

Dan Chytil 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace