Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Nečekaně snadná výhra mužů

V neděli 27.8.2023 přivítali muži RC Zlín ve 2.kole Poháru XV skupiny C tradičního soupeře z Přelouče.

RC Zlín vs RC Přelouč 46:7 (20:0). P 6:1

Očekávala se vyrovnaná a tvrdá bitva, jak tomu s tímto soupeřem obvykle bývá. Tentokrát však naši muži soupeře jednoznačně přehráli a utkání bylo po celou dobu pod kontrolou domácích. V prvním poločase pustili naši hráči jen jednou Přelouč do vážnější akce na naší polovině hřiště, jinak se celý poločas odehrál na polovině Přelouče. Po úvodních dvou trestných kopech Honzy Smiřického začaly padat i pětky. První z nich položil Radek Holba, druhou přidal s chutí hrající Denis Juřík. Obě konverze proměnil Smířa a poločas tak skončil 20:0 pro domácí.

Ve druhém poločase hráči Zlína pokračovali v solidním výkonu, dodržovali herní systém a navyšovali postupně své vedení. Nepřibrzdila je ani pětka Přelouče za stavu 34:0 a do konce utkání přidali zlínští ještě další dvě pětky. Celkem jich muži Zlína položili v utkání šest, dvě v prvním a čtyři ve druhém poločase.  Hattrick v utkání zaznamenal Denis Juřík, ale další pěkné akce zakončili pětkou Vilda Zuzaník a Ondra Prokop. Svůj den měl i kopáč Zlína Jan Smiřický, který vedle dvou trestných kopů, proměnil pět ze šesti kopů po pětce. A ten šestý skončil na tyčce.

Závěrečné 3.kolo základní části podzimního Poháru XV skupiny C hrají muži RC Zlín v Praze - Petrovicích tuto neděli 3.9.2023. Doufejme, že si nepokazí svou reputaci po dobrém rozjezdu Poháru.

DCh

Sestava Zlína: 1 Horák, 2 Zemanovič, 3 Holba, 4 Smiřický, 5 Břešťák, 6 Mrlík (c), 7 Sethokgoa, 8 Geldmacher, 9 Štourač, 10 Zuzaník, 11 Končák, 12 Číž, 13 Juřík D., 14 Azouzi, 15 Prokop.

Střídali: 16 Přibyl, 17 Krajčovič, 18 Škrobák, 19 Juřík P., 20 Stoklásek, 21 Sluštík

Trenéři: Juřík P., Zemanovič

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace