Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Junioři poprvé vyhráli.

Až ve svém sedmém utkání nesoutěžního podzimu se dočkali junioři Společenství Zlín/Olomouc vítězství, když v neděli 5.11.2023 porazili na stadionu Markéta domácí Společenství Olymp/Úžice.

Společenství Olymp/Úžice vs Společenství Zlín/Olomouc 8:31 (8:10)

V tomto utkání jsme měli k dispozici 19 hráčů, z toho bylo 9 ze Zlína: Pekáček, Jurášek, Šperka, Jaroněk Marek, Číž, Zuzaník, Váňa, Milink, Hrnčíř.

V utkání jsme položili první pětku, ale domácí brzy na to snížili trestným kopem a po chvíli se ujali i průběžného vedení položením pětky - 8:5. Naši hráči si ale ještě do poločasu vzali vedení zpět - 8:10.
Ve druhém poločase už bodovali jen  junioři Spol. ZL/OL a vyhráli 8:31. Na pětky skončilo utkání poměrem 1:5. I když toto utkání bylo ve větrném počasí plné nepřesností z obou stran, naši junioři udělali chyb méně a zasloužili si vyhrát. Věřím, že je toto vítězství povzbudí do další rugbyové práce. V příštím týdnu budeme mít ve čtvrtek společný trénink, kde nám udělá opozici tým mužů RC Zlín před posledním podzimním utkáním. 

To odehrají junioři Společenství Zlín/Olomouc v neděli 12.11.2023 ve Zlíně na Stadionu mládeže proti silnému týmu Mountfield Říčany. Výkop je naplánován na 13 hodin.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace