Další prohra U18

V neděli 26.5.2024 hrálo Společenství Olomouc/Zlín U18 utkání skupiny o 5.-8.místo v Praze se Společenstvím Slavia/Petrovice.

Spol. Slavia/Petrovice vs Olomouc/Zlín 57:7 (17:7)

K utkání jsme měli připraveno jen 15 hráčů s tím, že jeden hráč U16 mohl odehrát jen jeden poločas. Domácí měli obdobný počet 16 hráčů. V prvním poločase jsme odehráli docela vyrovnanou partii, dokonce jsme chvíli vedli 5:7 a o přestávce byl ještě nadějný stav 17:7 pro domácí.

Ve druhém poločase se nám však víceméně "rozsypala" obrana. Hned z kraje této části jsme brzy po sobě třikrát inkasovali pětku po špatných a nedůsledných skládkách. A tento trend pokračoval i v dalším průběhu hry. Ve hře dopředu to z naší strany vypadalo občas nadějně, ale už jsme žádnou akci nedotáhli do konce. Připsali jsme si tedy další prohru a příští týden nás čeká poslední utkání o předposlední místo.

Hrát budeme zase venku, určitě v Brně, ale ještě nevíme, jestli na Dragonu nebo v Bystrci. Bude to na hřišti poraženého z jejich vzájemného utkání.

Sestava Spol. OL/ZL: Malina, Gajdoš, Šperka, Jaroněk, Pospíšil, Novotný, Luc, Todorov, Váňa, Švec, Zábranský, Václavík, Číž, Milink, Knápek.

Body OL/ZL: Milink 5 (P), Švec 2 (KPP). Dan Chytil