Aktuality

Kategorie

 • Náš klub
 • U8
 • U10
 • U12
 • U14
 • U16
 • U18
 • Muži
 • Dívky
 • Old Boys
 • Ostatní
 • U6
 • Ženy

Cesta k čestnosti, nadšení a disciplíně - ukázková hodina rugby

Ve čtvrtek 12. října probíhala v hodinách tělesné výchovy na naší škole v Želechovicích výjimečná ukázková hodina věnovaná rugbyovým hodnotám.

Tato sportovní událost byla vytvořena s cílem představit žákům hodnoty jako jsou čestnost, nadšení, kázeň, úcta a disciplína, které jsou v rugby klíčové. Žáci byli vedeni k porozumění důležitosti týmového ducha, sdílení informací a vzájemné podpory v průběhu hry.

Děti měly příležitost vyzkoušet si různé fáze hry a procvičovat své pohybové dovednosti. Skvělá atmosféra a zábavné aktivity zaručily, že si děti užily každou chvíli strávenou na hřišti. Odcházely plné nadšení, s novými dovednostmi a především s pocitem týmového ducha a fair play.

Rádi bychom vyjádřili své díky trenérům, kteří se postarali o perfektní průběh celého sportovního dopoledne. Jejich práce, péče a profesionalita přispěly k tomu, že tento den byl úspěšný a zábavný.


Michaela Bařinová

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace