• Bazar
  • U6
  • Ženy

ZLOM U 16 zvítězil nad Spartou Praha

Naši hoši nastoupili k utkání 23.10.2021 ve 13:30h. Stav utkání po 1.poločasu: 7:26.

Utkání tentokrát začalo náporem našeho týmu. Dařilo se nám zodpovědně bránit i skládat – zejména v prvním poločasu. Takto jsme mohli ke skórování využít chyb soupeře, ke kterým jsme sparťany donutili. Dařili se nám i kopy ve hře, i když ne všechny… zato ty povedené překopy soupeřovy obrany vedly k pětkám.

Hra v tomto utkání nebyla tak fyzicky náročná jako předchozí dvě utkání proti Říčanům a Tatře, takže někteří naši hráči se slabší fyzickou kondicí vystačili se silami i ve druhém poločasu.

Ve druhé polovině zápasu už nebyl herní projev našeho týmu tak soustředěný, zejména obrana už nebyla tak obětavá, ale podařilo se nám ještě přidat další 4 pětky.

Ještě nás čeká poslední utkání podzimní sezóny. Na domácím hřišti přivítáme RC Slavii Praha. Doufejme, že zakončení sezóny bude po herní stránce vydařené a sehrajeme kvalitní utkání.

Po skončení zápasu proběhne 3.poločas za účasti všech domácích i hostujících hráčů a trenérů.

Z řad hráčů RC Zlín k utkání nastoupili: Matěj Jaroněk, Ondřej Milink, Bartoloměj Bouc, Tomáš Hrnčíř, Robin Kovaříček, Mikuláš Horský, Václav Choleček, Jakub Číž, Vojtěch Zuzaník, Vojtěch Kuna, Ferdinand Váňa, Tonda Jurášek, Jan Šperka a Karel Pekáček. Společný tým doplnili hráči z RC Olomouc.

Trenéři: Kotík, Václavík, Švec, Váňa.